O skupině

Jsme skupina se zaměřením na kvalitu a komplexnost služeb.

Skupina ENERGON vznikla spojením hned několika úspěšných společností v oblasti stavebnictví, energetiky, realit a developmentu. Díky tomuto spojení máte nyní jedinečnou možnost využít profesionálních služeb silné skupiny na trhu.

Níže si můžete vybrat odvětví služeb které hodláte využít, kdy pevně věříme, že budete spokojeni.

Naše společnosti

ENERGON reality

www.energon-reality.cz

Společnost ENERGON reality, s. r. o. je důvěryhodný a spolehlivý partner na trhu s nemovitostmi působící v regionech Praha, Praha-západ, Dobříšsko, Příbramsko a Beroun.
Naše dlouholeté zkušenosti, seriózní a odborný přístup Vám pomohou orientovat se v široké nabídce nemovitostí. Samozřejmostí je inviduální péče o klienta, zajištění právního servisu a finančního poradenství na míru. Těší nás, že se na nás naši klienti opětovně obracejí a my jsme se stali jejich spolehlivým partnerem na trhu s nemovitostmi. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. Energie v realitách, to je ENERGON reality.

ENERGON Dobříš

www.energon-dobris.cz

ENERGON Dobříš s. r. o. je inženýrsky dodavatelská firma zaměřená na projektování energetických zařízení, staveb, rekonstrukce, výstavbu a údržbu energetických sítí. Nabízíme kompletní řešení Vaší situace od projektové dokumentace až po realizace staveb včetně všech souvisejících služeb. Snažíme se porozumět potřebám našich zákazníků, abychom mohli úspěšně plnit jejich požadavky. Našim cílem je všestranně spokojený zákazník, který se rád a s důvěrou vrací s novými zakázkami a doporučí nás svým partnerům. Snažíme se, aby dopady našich činností na životní prostředí byly minimální a aby byly dodržovány zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

ENERGON development

www.energon-development.cz

Společnost ENERGON Development, s. r. o. byla založena roku 2012 jako dceřiná společnost společnosti ENERGON Dobříš, s. r. o., která působí na trhu od roku 1999 v oblasti projekční činnosti ve výstavbě, projektování a provádění pozemních staveb, změn a odstraňování, výstavby, montáží, opravy a údržby elektrických zařízení.
Společnost ENERGON Development, s. r. o. vznikla na základě dlouholetých zkušeností jejich zakladatelů v oboru developerské a investiční činnosti, ale i projekt managmentu a inženýrské činnosti pro konečného klienta a to především se zaměřením na výstavbu rodinných a bytových domů určených pro střední a vyšší třídu.

ENERGON finance

www.energon-finance.cz

ENERGON finance, s.r.o. patří do významné skupiny ENERGON. Jsme odborníci na hypotéky, úvěry, konsolidace a pojištění pro fyzické i právnické osoby. Spolupracujeme s nejsilnějšími domácími i zahraničními partnery. Pomáháme Vám při orientaci ve stávajících produktech na finančním trhu. Vytváříme komplexní řešení dle Vašich potřeb, zajistíme změny a pomůžeme při řešení nenadálých událostí. Dbáme na osobní přístup, šetříme, radíme a učíme Vás finanční gramotnosti.

penzion Nový Rybník

www.novyrybnik.com

Penzion Nový Rybník a pivovar ENERGON se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště.
Poloha penzionu na samotě pod hrází rybníka je jako stvořená k prožití příjemného večera s přáteli nad sklenkou vína, ke strávení odpočinkové dovolené, k pořádání oslav všeho druhu i organizování podnikových akcí.

ENERGON sun

www.energon-sun.cz

Skupina ENERGON provozuje fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 1476 kW ležící na kraji města Dobříš.